Zjistěte nutriční fakta

Rychlé a praktické. Výrobky Rio Mare nejsou pouze chutné, jsou také velmi zdravé, protože mají vysoký obsah všech prospěšných látek obsažených v rybách.

Choose the Rio Mare product

TONNO

Salmone

sgombro

Insalatissime

Compare it with

uova

banane

parmigiano

formaggio

mozzarella

wurstel

Tonno vs parmigiano

Stesse calorie con il doppio delle proteine

1 confezione da 80g di Tonno Rio Mare
all’Olio di Oliva sgocciolato
fornisce
circa le stesse kcal di un uovo ma ha
quasi il doppio delle proteine.

Vyberte Rio Mare produkt

Losos

Makrela

Insalatissime

Tuňák

Porovnejte s

Avokádo

Kuřecí prsa

Vařená šunka

Telecí maso

Parmská šunka

Pizza

Focacia

Chléb se sýrem

Salát s chlebem a mozarellou

Vejce

Klobásek

Losos vs Avokádo

STEJNÝ POČET KILOKALORIÍ (KCAL) polovina tuků a více bílkovin

1 x 150 g balení lososa v olivovém oleji Rio Mare Salmon in Olive Oil po odkapání poskytne stejně Kcal jako 81 g avokáda (přibližně půlka), ale pětkrát více bílkovin a má jen polovinu tuků.

Losos vs Kuřecí prsa

STEJNĚ BÍLKOVIN 1g omega-3 navíc

1 x 150 g balení Rio Mare Lososa v olivovém oleji po odkapání obsahuje stejné množství bílkovin jako 100 g kuřecích prsou, výhodou navíc je obsah omega-3. 100 g lososa v olivovém oleji totiž obsahuje 1 g omega-3: To je čtyřikrát více, než je doporučená denní dávka!

Makrela vs Vařená šunka

STEJNÝ POČET KILOKALORIÍ (kcal) více bílkovin a polovina tuků

Větší porce pro štíhlejší figuru! 1 x 125 g balení Rio Mare Filetů makrely v olivovém oleji má po odkapání stejný počet kalorií jako 3 plátky vařené šunky, více bílkovin a třikrát méně tuku.

Makrela vs Telecí maso

STEJNÝ POČET KILOKALORIÍ (kcal) více bílkovin a stejně tuků

Zdravá alternativa k obvyklému plátku telecího! 1 x 125 g balení Rio Mare Filetů makrely v olivovém oleji má po odkapání stejný počet kalorií jako jeden plátek telecího o hmotnosti 96 g, více bílkovin a stejné množství tuku.

Makrela vs Parmská šunka

STEJNÝ POČET KILOKALORIÍ (kcal) více bílkovin a polovina tuků

Větší porce pro štíhlejší figuru! 1 x 125 g balení Rio Mare Filetů makrely v olivovém oleji má po odkapání stejný počet kalorií jako 2 plátky parmské šunky, více bílkovin a třikrát méně tuku.

Insalatissime vs Pizza

STEJNÝ POČET KILOKALORIÍ (kcal) a dvojnásobně více bílkovin

1 x 160 g balení Rio Mare Insalatissime Mexico obsahuje stejný počet kalorií jako díl pizzy (150 g) a dvakrát více bílkovin. Výživný a chutný oběd obsahující příznivé tuky obsažené v olivovém oleji!

Insalatissime vs Focacia

STEJNÝ POČET KILOKALORIÍ (kcal) a dvojnásobně více bílkovin

1 x 160 g balení Rio Mare Insalatissime Mexico obsahuje stejný počet kalorií jako plátek (130 g) focacii a dvakrát více bílkovin. Výživný a chutný oběd obsahující cenné bílkoviny z luštěnin a tuňáka!

Insalatissime vs Chléb se sýrem

STEJNÝ POČET KILOKALORIÍ (kcal) a dvojnásobně více bílkovin

1 x 160 g balení Rio Mare Insalatissime Mexico obsahuje stejně kalorií a tuku jako krajíc chleba s taveným sýrem (50 g chleba a 80 g sýra), ale má téměř dvakrát více bílkovin. Výživný a chutný oběd obsahující cenné bílkoviny z tuňáka!

Insalatissime vs Salát s chlebem a mozarellou

STEJNÝ POČET KILOKALORIÍ (kcal) stejně tuku a více bílkovin

1 x 160 g balení Rio Mare Insalatissime Mexico obsahuje stejně tuku jako velký míchaný salát s chlebem a mozzarellou (80 g salátu + 30 g mrkve + 60 g rajčat + 10 g olivového oleje + 100 g mozzarelly + 40 g chleba), ale díky obsaženým luštěninám má dvakrát více bílkovin.

Tuňák vs Vejce

STEJNÝ POČET KILOKALORIÍ (KCAL) a dvojnásobně více bílkovin

1 x 80 g Rio Mare tuňáka v olivovém oleji má po odkapání přibližně stejně Kcal jako vejce, ale obsahuje téměř dvakrát tolik bílkovin.

Tuňák vs Klobásek

STEJNÝ POČET KILOKALORIÍ (kcal) více bílkovin a polovina tuků

Zdravější svačina nebo sendvič! 1 x 80 g Rio Mare tuňáka v olivovém oleji má po odkapání přibližně stejně Kcal jako polovina vídeňského párku, obsahuje ale dvakrát tolik bílkovin a jen polovinu tuků.

Ryba ve středomořské stravě

Správná výživa hraje společně s aktivním životním stylem zásadní úlohu při prevenci řady nemocí, které jsou v dnešní době velmi běžné.

Čtěte více

 
Vzácné zdroje

Díky vysokému obsahu bílkovin poskytuje 100 g odkapaného tuňáka přibližně jednu desetinu celkového denního množství bílkovin potřebného pro zdravou dospělou osobu.

Čtěte více

Rio Mare pro zdraví a sílu dětí

Ryby jsou nezbytnou potravinou pro každého, a to včetně dětí. Tuňák Rio Mare je praktickou a zdravou cestou k začlenění ryb do dětského jídelníčku.

Čtěte více

Zdraví v několika kaloriích

Výrobky Rio Mare jsou lehčí a výživnější než mnoho potravin, které se často objevují na našem stole: porovnali jsme je, abychom vám nabídli jejich chutné alternativy.

Čtěte více