DOHLEDATELNOST

Zjistěte, odkud pochází váš tuňák

Vysledování původu výrobku, zřetelný závazek.

Tuňák, který se dostane na stoly milionů zákazníků v Itálii i zahraničí, má svůj příběh. Je to skutečný životopis, začíná původem a končí okamžikem, kdy se dostane na stoly spotřebitelů.

Je to životopis “napsaný” na každé jednotlivé plechovce, spotřebitelé jsou tak informováni o datu, kdy byla ryba chycena, okamžiku zpracování, konzervování a sterilizace. Naše tuňáky nikdy neztrácíme z dohledu.

Na rybářských lodích, v továrně, v laboratořích, kde probíhají různé typy testů a analýz výrobku, je tuňák označený visačkou, na které je uvedeno jeho jméno, příjmení a adresa: víme, ze kterého oceánu pochází, na které rybářské lodi připlul a k jaké várce patřil v továrně, ve které plechovce se nachází a v jaké přepravce byla tato plechovka uložená.

Pokud u nějakého vzorku zjistíme vadu, můžeme stejným způsobem problém vystopovat a situaci napravit. Stejně tak nám to umožňuje kdykoli vyhodnotit kvalitu práce, kterou odvádí kterýkoli z dodavatelů v rámci celého řetězce.

Díky této online službě se můžete již od ledna 2010 prostřednictvím několika rychlých kroků dotázat na původ ryby použité v plechovce Rio Mare. Chcete-li zadat dotaz, musíte mít po ruce plechovku, abyste mohli zadat data potřebná pro nalezení původu zakoupeného výrobku. Odpověď dostanete do 24/48 pracovních hodin.

Zjistěte, odkud váš tuňák pochází

Pro informace přejděte na záložku O nás

Abychom s našimi zákazníky navázali ještě bližší, bezprostřednější, snazší a transparentnější vztah, ustavili jsme přímý kanál, který funguje v reálném čase. Napište nám a svěřte se nám s vašimi pochybnostmi, požadavky a dotazy.


Naši odborníci vám hned odpoví: po vaší otázce bude následovat naše odpověď.